CYC

Vizyon

İnsanı ihtiyaç duyduğu doğa ortamından, doğayı hak ettiği özenden koparmadan üst düzey konfor ve teknoloji ile yaşam alanları oluşturarak en iyi ve yenilikçi projeleri hayata geçirmek.

 

Misyon

Yeteneklerimiz ve enerjimizle yürüttüğümüz tüm projelerimizde insan hayatına değer katacak çözümler üreterek yaşam kalitesinin artmasına katkıda bulunmak. Üstün teknoloji ve mimari ile desteklenen projelerle hayatı sürdürmek ile yaşamak arasındaki farkı ortaya çıkararak mutluluğu ve huzuru bir adım öteye taşımak

 

Hakkımızda

CYC gayrimenkul yatırım, proje geliştirme ve inşaat sektörlerinde deneyimi olan güçlü bir kadroyla kurulmuştur. Yönetim kurulu mensupları konut projeleri ve ticaret merkezleri gibi birçok farklı alanda başarılı projeler gerçekleştirmişlerdir. Geleneksel değerleri çağdaş mimari ve yerel doku ile en yenilikçi şekilde buluşturmak, amacımız. Proje geliştirme süreçlerinin her aşamasında bu konulara önem vererek geliştirdiğimiz konseptlerin „yıl boyu yaşanacak bir yuva” baslığı altında oluşmaktadır. Tabi ki hem içeride – hem dışarıda.

Gücünü, kadrosunun deneyiminden alan CYC, ağırlıklı olarak yüksek standartlı ve lüks projeler geliştirme ve konut yapımında faaliyet göstermektedir. CYC, yüksek teknik detayları ve hizmette olabilecek en yüksek standartları dikkate alarak, güçlü mimari çizgisi ve mühendisliği ile kişi ve ailelere odaklı projelere imza atarak sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almayı hedeflemektedir.

Doğa İle İç İçe

Temelleri Ankara’da atılan CYC Yapı, tecrübeli yönetimi ve uzman kadrosuyla Türkiye’nin birçok bölgesinde kullanıcı odaklı ve kent mimarisine uyumlu konut projeleri tasarlamak ve inşa etmektedir. Projelerin gerçekleştirildiği şehirlerin kalkınmasını modern ve işlevsel mimarilere kavuşmasını hedefleyen CYC, yüksek mühendisliğin Türkiye’nin doğal zenginlikleri ve güzellikleriyle buluşturmaktadır.

İnşaat ve üretim sürecinin her aşamasında yüksek kalite ve teknik detayları ön planda tutarak, güçlü ve sanatsal mimari çizgisi ile ilklere imza atmayı basarmıştır.

Stil

İlk izlenim önemlidir. Stil, karakterinizin bir yansımasıdır; parmak iziniz gibi. Ve yaşamınızda çizginizi daima yansıtacak, sadece sizi anımsatacak olan unsurdur.

CYC çizgisini ilk beyan eden şey stildir. İç ve dış mekanlarda kullandığı malzemeler, renkler ve ayırt edici özellikler imzası gibi sadece kendine özeldir. Nerede bir CYC projesiyle karşılaşırsanız karşılaşın, çizgisinden imzasını mutlaka tanıyacaksınız…

Tasarım

Üst düzey mimarlık ve mühendislik anlayışımızın sektöre örnek teşkil etmesi bizi her daim heyecanlandırıyor. Tasarım, kişiye özeldir. Her tasarım yeni bir proje, yeni bir tecrübedir. İhtiyaçlar ve istekler tasarımı şekillendirirken fikirler, detaylar ve hayal gücü tasarımı netleştirir. Bir ev, yaşam alanı, yaşam şekli inşa etmek, yalnızca o kişiye özel bir kıyafet dikmek gibidir. Vücuduna göre; istediği renkte, istediği dokuda, istediği modelde bir kıyafet…

Mimarideki en önemli kuralların hayal gücü ve tecrübe olduğu bilinci ise, bizi kişilerin özel isteklerine yanıt verebilmekte birkaç adım önde tutuyor. İşlevsellik, adeta tasarımın bir parçası olmalıdır; fonksiyonlar en az formlar kadar önem taşımalıdır ki, yaşam değerlerimiz en üst noktaya ulaşabilsin ve yerini korusun.

İş Süreç Yönetimimiz

cycy-ikon

Disiplin ve Çalışkanlık

cycy-ikon

Şeffaflık

cycy-ikon

Eğitimli ve Deneyimli Kadrolar

cycy-ikon

Tasarımda, üretimde ve İş Yönetiminde Kalite Önceliği

cycy-ikon

Sektörel Gelişmelerin Yakından Takibi

cycy-ikon

Çevresel Duyarlılık

cycy-ikon

Sürdürülebilir

 

Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda “yol arkadaşınız” olmak için

 attığımız her adım, bizi daha güçlü kılıyor.